miercuri, 15 februarie 2017

Montator tamplarie PVC

Esti persoana potrivita pentru acest loc de munca daca:

- ai experienta in montajul tamplariei PVC
- cunosti procesul de executie si montaj
- esti o persoana serioasa, punctuala si ordonata

Descrierea jobului

Montatorul de : Tamplarie PVC, Tamplarie din aluminiu, Casete Bond, Pereti Cortina / Fatade ventilate
- organizeaza si pregateste locurile unde se vor monta tamplariile/placarile,
- respecta planurile puse la dispozitie,
- asigura calitatea lucrarilor,
- asigura controlul functional a tamplariilor/placarilor
- utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie.

Beneficii:
- Salarii in functie de experienta 1.500 – 2.000 RON
- In cazul finalizarii lucrarilor inainte de termen se acorda bonusuri 200 - 400 RON/lucrare
- In cazul delegatiilor diurna, cazare

VALENCO

Firma produce si monteaza ansamble de tamplarie PVC si aluminiu cu geam termopan precum si sisteme de pereti cortina si perete compozit, placari tip BOND
In momentul actual firma este lider pe piata si intre primele 5 in Moldova.

Day Jobs

Mobil 0755.66.11.11

Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #dayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu