marți, 3 ianuarie 2017

Reprezentant vanzari feresatra ADF

Responsabilitati
  • mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii din portofoliu;
  • coordonarea activitatii la nivel de clienti;
  • realizarea masuratorilor necesare ofertarii;
  • urmarirea derularii contractelor pana la finalizare;
  • completarea de rapoarte zilnice, lunare;

Cerinte
  • experienta in vanzari;
  • foarte bune abilitati de persuasiune;
  • abilitati de comunicare, persoana motivata, dinamica, carismatica;
  • responsabilitate, punctualitate si orientare catre rezultate;
  • entuziasm si spirit de echipa;
  • disponibilitate pentru deplasari in interes de servici;
  • cunoasterea zonei ( Bacau+ imprejurimi)
Benefeicii
  • Pachet salarial competitiv;
  • Masina , laptop si telefon mobil;
  • Cursuri de perfectionare;
  • Posibilitatea dezvoltarii personale;
Partener Fereastra ADF , producator de Tamplarie PVC Salamander cu feronerie Maco si sticla Saint-Gobain realizata la cele mai inalte standarde de calitate.

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email   office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu