luni, 30 ianuarie 2017

Reprezentant medical PhysioKinesis

Candidatul ideal:

-          Studii medii/superioare;
-          Experienta de minimum 1 an in vanzari sau promovare medicala;
-          Experienta in vanzari piata pharma constituie avantaj;
-          Excelente abilitati de comunicare si negociere;
-          Orientare catre client/rezultate; asertivitate;
-          Cunostiinte operare PC (World, Excel);
-          Permis de conducere, disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati principale:
-          Promovează serviciile medicale catre medici specialisti / de familie;
-          Dezvolta noi parteneriate si colaborarii cu medicii
-          Dezvoltă și intretine relaţiia cu partenerii existenti;
-          Monitorizeaza activitatea concurentei si propune masuri de combatere a acesteia;
-          Intocmeste si transmite rapoarte de activitate superiorilor la termenele stabilite;
-          Participa la conferinte, congrese, simpozioane din domeniul medical.

Beneficii:
-          Contract part time / full time
-          Program flexibil
-          Salariu fix 1.500 RON
-          Bonusuri
-          Decont benzina pentru folosinta masina personala

Sub sloganul „Respiră! Gândeste! Zâmbeste!”, PhysioKinesis îsi propune o altă abordare a programelor de recuperare. Amplasat central, pe strada Ionită Sandu Sturza, cabinetul dispune de dotări de exceptie.  www.physiokinesis.ro

Day Jobs

Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu