miercuri, 18 ianuarie 2017

Bucatar Pizzar Restaurant Boulevard

BUCATAR:
-          Experienta in bucataria traditionala

-          Afinitate pentru arta culinară, simţul ordinii şi curăţeniei
-          Responsabilitate, seriozitate
-          Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend

Pizzar:
-          Experinta anterioara ca pizzar reprezinta un avantaj
-          In cautarea unui loc de munca stabil
-          Grija deosebita pentru curatenie, disciplinat, punctual, responsabil, dornic sa lucreze cu un colectiv tanar si profesionist

Descrierea jobului:
-          Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente
-          Participa la determinarea necesarului de materii prime.
-          Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele.
-          Alte responsabilitati, precizate in fisa postului.

Beneficii:
-          Un job stabil intr-un mediu curat si placut, contract de munca, salariu motivant si bonusuri in functie de performanta
-          Posibilitatea de a va alatura unei echipe tinere unde sa va puteti pune in valoare cunostintele si sa va bucurati de noi experiente

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu