joi, 26 ianuarie 2017

Vanzator pizza si paste Quasi Pronti

Responsabilitati:

-          Incaseaza contravaloarea produselor de la client si/sau opereaza casa de marcat
-          Prepara produsele in fata clientului, facand din aceasta activitate un show atractiv
-          Este proactiv in comunicarea cu clientul in activitatea de vanzare a produselor
-          Comunica cu bucatarul pentru asigurarea la timp a ingredientelor necesare
-           Asigura curatenia si organizarea zonei de servire
-          Raporteaza catre supervisor orice problema aparuta in desfasurarea activitati

Cerinte:

-          Indemanare in prepararea produselor
-          Intotdeauna binedispus si dornic sa asigure satisfactia clientului
-          Rezistenta la stres si program prelungit
-          Persuasiv
-          Dornic de afirmare

Beneficii:

-          Salariu fix 1.000 – 1.200 RON
-          Tichete de masa
-          O masa calda zilnic

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu