sâmbătă, 28 ianuarie 2017

Tehnician Dentar Denta

Responsabilitati:
-          prelucrarea metalului
-          modelaj ceara

-          realizare lucrari ceramic
-          realizare lucrari composite
-          efectuarea de proteze acrilice, elastice si scheletizate

Laboratorul nostru este un centru de lucru modern, cu tehnologie de ultima generatie,Ivoclar,Bego

Cerinte:
-          Persoana dinamica,
-          Cu manualitate;
-          Spirit practic;
-          Abilitati de comunicare cu colegii.
-          Rezistenta la lucru;
-          Seriozitate,
-          Determinare, dorinta de depasire profesionala
-          Posibilitatea de a intelege usor, a acumula si practica noi cunostinte profesionale,
-          Experienta mai mare de 3 ani reprezinta un avantaj.

Beneficii Oferite:

-           Salariu motivant ( parte fixa + comission ) direct proportional cu realizarile.
-           Cursuri de educare continua specifice fiecarei specializari

Descrierea firmei:

Clinica specializata in stomatologie generala, urgente stomatologice , implantologie orala, estetica dentara !

Clinica este dotata cu aparatura de ultima generatie, logistica pentru implantologie, protetica, estetica dentara, endodontie, roentgen dentar digital pt radiografii retroalveolare - http://www.dentabacau.ro

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu