marți, 10 ianuarie 2017

Asistent Manager - limba rusa

Responsabilitati:

-          Preluare apeluri telefonice, transmiteri fax, distribuire corespondenta.
-          Asistenta manager (concepere agenda, sistematizare de informatii la cerere, rapoarte etc).
-          Suport departamentul de logistica in comunicarea cu transportatorii si soferii rusi;
-          Suport departamentul de achizitii  in comunicarea cu furnizorii rusi .

Cerinte:

-          Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj.
-          Vorbitoare nativa de limba rusa.
-          Cunostinte bune de utilizare a softurilor de circulatie (WORD, EXCEL), Internet, E-mail.
-          Prezenta agreabila, comunicativa, sociabila.
-          Capacitate de adaptare si viteza de reactie la solicitarile colaboratorilor.

Beneficii:
-          Salariu fix 1.500 RON

-          Diferite bonificatii corespunzatoare cu rezultatele companiei

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu