luni, 23 ianuarie 2017

Magazioner Fabrica de Inghetata

Cerinte:

-          Cunostiinte medii de operare PC
-          Conditie fizica ce permite:
ü  Lucru in depozit de frig - 24 grade Celsius
ü  Manipularea marfurilor de greutate mica si medie
ü  Incarcare & descarcare 5 – 7 masini pe zi - paleti
-          Cunostiinte de gestiune (constituie un avantaj)
-          Spirit de echipa

Responsabilitati:

-          Primeste in gestiune marfurile
-          Descarca marfa primita, o receptioneaza, verifica si depoziteaza
-          Pregateste produsele pentru livrare
-          Elibereaza marfurile din gestiune pe baza documentelor
-          Mentine curatenia si ordinea in gestiune
-          Participa la inventarierea depozitului
-          Program de lucru:
ü  Luni – vineri
ü  Intervalul orar 12.00 – 20.00
ü  O zi pe saptamana program 06.00 – 14.30 la receptia materiilor prime
ü  Perioada martie – septembrie reprezinta sezon

Beneficii:

-          Salariu brut  2.000 RON / net 1.424 RON
-          Spor de frig brut 500 RON / net 389 RON
-          Bonus incarcari masini

-          Plata orelor suplimentare

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu