miercuri, 18 ianuarie 2017

Ospatar Beraria Valhalla

Candidatul ideal:
-          Profesionist, motivat si zambitor

-          Cu chef de viata si de munca
-          Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
-          Plin de energie, onest si modest
-          Pasionat si cu spirit de echipa
-          Prietenos, harnic, pozitiv si educat
-          Experienta in domeniu

Descrierea jobului:
-          La Beraria Valhalla vrem sa oferim o experienta memorabila tuturor invitatilor nostri, va trebui sa ne ajuti si tu, iar tips-urile nu vor intarzia sa apara :) .
-          Oferim un mediu de lucru placut, dar si intens in acelasi timp.

-          Atentie! Cautam persoane vesele si cu chef de viata ! Harnice, serioase dar mai ales cu zambetul pe buze.

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu