miercuri, 1 februarie 2017

Consilier Receptie Service Best Auto Bild

Responsabilitati:

-          Consiliaza clientii si propune servicii de reparatii auto;
-          Programeaza autovehiculele la reparatii si asigura incarcarea eficienta a atelierului;
-          Efectueaza receptia si inspectia preliminara a autovehiculelor in service pentru  identificarea problemelor tehnice reclamate de client;
-     Consiliaza clientul privind modul de desfasurare a reparatiei si ii recomanda  prestatii complementare;
-          Estimeaza costurile si durata reparatiilor si le transmite clientilor;
-       Colaboreaza cu personalul tehnic in vederea identificarii si stabilirii necesarului de  piese schimb pentru reparatii sau pentru comercializarea acestora catre clienti  diversi;
-          Deschide devize de lucru si comenzi de reparatii;
-          Intocmeste actele necesare efectuarii lucrarilor de reparatii si intretinere in  service;
-          Informeaza periodic clientii asupra stadiului lucrarilor de reparatii si raspunde  solicitarilor facute de acestia;
-          Promoveaza serviciile oferite de companie;

Cerinte:
-          Studii tehnice;
-          Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
-          Maturitate si stabilitate emotionala;
-          Capacitate de solutionare a situatiilor neprevazute;
-          Permis conducere categoria B;
-          Cunostinte de operare pe calculator;
-          Deschis, amabil, riguros si atent in indeplinirea sarcinilor;
-          Spirit de echipa;

Oferta postului:
-          Salariu corespunzator cu experienta 1.500 - 1.800 RON, negociere dupa 6 - 9 luni de zile;
-          Training performant;
-          Conditii moderne de lucru;

Day Jobs

Mobil 0755.66.11.11

Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu