luni, 6 februarie 2017

Responsabil Comercial EcoKit

Candidatul ideal

- Studii superioare ;
- Experienta minimum 3 ani intr-un domeniu similar ;
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze – verbal si scris
- Persoana comunicativa, persuasiva, creativa, ambitioasa, energica, dornica de afirmare ;
- Atitudine pozitiva si orientare cate client ;
- Foarte buna cunoastere a pachetului Microsoft OFFICE ;
- Cunoasterea canalelor de promovare online.

Descrierea jobului

- Furnizeaza informatii complete asupra produselor si serviciilor oferite ;
- Asigura trierea preliminara a noilor prospectilor si ii gestioneaza pina cand acestia devin clienti ;
- Gestioneaza prospectii existenti si actioneaza pentru transformarea lor in clienti ;
Initiaza si dezvolta impreuna cu directorul comercial promotii, campanii de promovare, oferte in vederea imbunatatirii ratei de conversie ;
- Negociaza conditiile comerciale, de colaborare cu potentialii clienti ;
- Promoveaza si vinde catre clienti/ potentiali clienti produsele firmei.

SE OFERA

- Salariu motivant + bonus in functie de performante ;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar si ambitios ;
- Cursuri de specializare in domeniu ;
- Telefon de serviciu ;
- Posibilitatea de a calatori in tara si strainatate ;

Descrierea companiei

Compania Ecokit activeaza pe piata contructiilor de case de lemn de peste 10 ani avand clienti in tara cat mai ales in afara ei. Compania Ecokit se afla in TOP 5 pe domeniul sau de activitate
Casele pe care le realizam sunt eficiente din punct de vedere energetic, acestea fiind certificate cu performanta energetica clasa A. Pentru mai multe detalii ne gasiti la www.case-de-lemn.com

Day Jobs

Mobil 0755.66.11.11

Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu