miercuri, 25 ianuarie 2017

Sef Schimb Fabrica de Inghetata

Responsabilitati principale:

-      Se asigura de buna functionare a liniilor de fabricatie in vederea indeplinirii planului de productie;
-          Implementeaza actiuni de interventie in cazul unor probleme de functionare a liniilor;
-      Urmareste respectarea standardelor de calitate, a prevederilor HACCP, GMP, precum si legislatia referitoare la SSM;
-          Coordoneaza activitatea operatorilor de linie dintr-un schimb -  7 angajati /schimb;
-          Opereaza productia de pe fiecare linie, in baxuri, la terminarea schimbului sau ori de cate ori este nevoie;
-          Intocmeste raportul de predare a produselor/marfii catre depozit;
-          Asigura aprovizionarea cu materii prime si materiale si supervizeaza utilizarea acestora in conformitate cu programele de productie;
-          Mentine legatura cu departamentul tehnic pentru rezolvarea in timpul optim a eventualelor defectiuni.
Cerinte:
-          Studii tehnice;
-          Experienta de lucru in domeniul productiei alimentare;
-          Experienta manageriala, de coordonare a unei echipe;
-          Abilitati de operare calculator (MS Office);
-          Persoana orientata spre rezultate, capabila sa ia decizii;
-          Abilitati de comunicare si motivare a echipei.
Beneficii:
-          Salariu fix + bonusuri lunare in suma neta de 2.500 RON
-          Plata orelor suplimentare

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email  office@dayjobs.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK
O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza

#locuridemunca #ldayjobs #munca #locurivacante #jobhuntingtrade #headhunting #recrutare #recrutareonline #jobsbacau #jobulzilei

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu